- - - - - -
A+ R A-

Muzyczne święto w świetlicy: talent i radość młodych artystów!

 

Dzieci ze świetlicy szkolnej przygotowały prawdziwe muzyczne święto!

Młode artystki zaprezentowały fantastyczne przedstawienie, pełne talentu i energii. Podczas występu młode piosenkarki zachwyciły widownię swoimi umiejętnościami. Zdjęcia z wydarzenia zostały uchwycone przez utalentowanych młodych fotoreporterów, a całość koncertu zarejestrowały kamery.

 

 

Kamery, choć stworzona z klocków, doskonale uchwyciła atmosferę radości i zaangażowania każdego uczestnika. Młoda widownia entuzjastycznie reagowała, oddając się magii przedstawienia. Całość wydarzenia urozmaicono grą w mini-siatkówkę, korzystając z piłki plażowej. 

 

Radość, energia i twórcza atmosfera – to wszystko stanowi ważny element każdego dnia w naszej szkole. Dla naszych uczniów relaks po szkole to nie tylko czas odpoczynku, ale również kreatywnej zabawy. Codziennie obserwujemy, jak młodzież wyraża swoją kreatywność i zapał na zajęciach. W świetlicy szkolnej nie brakuje miejsca dla pasji, a przedstawienie muzyczne to tylko jedno z wielu wyrazów ich zdolności. 

 

Koncert odbył się pod batutą pań nauczycielek świetlicy w Kolegium Europejskim. Międzynarodowej szkole podstawowej -  Małgorzata Śnieżek i Elżbieta Żarow.