- - - - - -
A+ R A-

Koncert Świąteczny w Kolegium Europejskim!

 

22 grudnia 2023 roku to data, którą warto zaznaczyć w kalendarzu! Już teraz zapraszamy naszych uczniów na wyjątkowy koncert świąteczny, który odbędzie się w auli Kolegium Europejskiego.

 

Ten koncert to niesamowita muzyczna podróż

Koncert poprowadzi wybitny gitarzysta jazzowy, kompozytor, aranżer i nauczyciel muzyki w naszej szkole - pan Krzysztof Bolek wraz z zespołem. Podczas tego wydarzenia muzycy zabiorą całą społeczność szkolną w świąteczną i muzyczną podróż. Wspólnie odkryjemy tajemnice tworzenia muzyki i jej fascynujący świat.

 

Świąteczne utwory i nie tylko

Podczas koncertu usłyszymy świąteczne utwory znane z radia, telewizji, Internetu i … Spotfy jak i te należące do klasyki gatunku. Jedno jest pewne! Wszystkie utwory zostaną zagrane na żywo przez profesjonalnych muzyków. To doskonała okazja, by poznać różne gatunki muzyki i dowiedzieć się, dlaczego muzyka jest tak fascynująca.

 

Zabawa i nauka

Świąteczny koncert to nie tylko słuchanie muzyki. Będą też gry, zabawy i ćwiczenia muzyczne, które pozwolą na jeszcze bardziej wciągającą interakcję z dźwiękami.

 

Szczegóły wydarzenia:

  • Data: 22 grudnia 2023 r.
  • Godzina koncertu: 9.00 dla klas 1-3 i 10.30 dla klas 4-8
  • Lokalizacja: Aula Kolegium Europejskiego
  • Koszt biletu: 35 zł (jeden bilet upoważnia do wstępu na koncert również rodziców i rodzeństwo)

 

Koncert świąteczny to doskonały sposób na wprowadzenie się w magiczny świąteczny czas! Zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców i rodzeństwo do wspólnego świętowania i odkrywania piękna muzyki.