- - - - - -
A+ R A-

Zakończenie roku szkolnego

  • Kategoria: news
  • Opublikowano: czwartek, 20 czerwiec 2019 18:34
  • Super User
  • Odsłony: 2403

W dniu 19 czerwca uczniowie szkoły podstawowej zakończyli rok szkolny 2018/2019. Wielu z nich zakończyło kolejny rok edukacji z wyróżnieniami za wybitne wyniki w nauce. 

 

Szanowni Państwo,

Moi Drodzy Uczniowie,

 

Za nami rok wytężonej pracy zwieńczonej edukacyjnymi sukcesami, które zarówno dla mnie ale przede wszystkim dla Was są największą nagrodą za Waszą szkolną działalność i aktywność.

Szkoła jest miejscem, w którym spędzamy wspólnie ogrom czasu – Wy moi Kochani uczniowie jako beneficjenci procesu nauczania i wychowania, Wy Drodzy Nauczyciele jako dydaktycy - kierunkowskazy dla młodego człowieka.

Z tego miejsca serdecznie jednym i drugim chciałabym podziękować za współtworzenie naszej codziennej, kolegialnej rzeczywistości i ogrom pracy i wysiłku jaki został włożony w codzienne obowiązki zarówno ze strony uczniowskiej jak i nauczycielskiej.

Kiedyś ktoś mądry powiedział, że to ludzie tworzą miejsca...w perspektywie zakończenia roku szkolnego z dumą i poczuciem satysfakcji mogę stwierdzić, że Kolegium Europejskie dzięki Wam jest miejscem wyjątkowym!

 

Gorące podziękowania kieruję również w stronę Rodziców – bez Państwa wsparcia, dobrego, motywującego słowa a czasem i konstruktywnych uwag rok szkolny 2018/2019 nie mógłby się udać. Bardzo dziękuję za zaufanie, którym Państwo obdarzyli nas oddając nam pod opiekę swoje dzieci. Proszę mi wierzyć, że również w następnych latach dołożymy wszelkich starań, żeby poświadczyć, że był to najlepszy z możliwych wyborów!

 

Najserdeczniejsze gratulacje i podziękowania kieruję do moich drogich ósmoklasistów i gimnazjalistów, Rodziców tychże uczniów i Grona Pedagogicznego, które dołożyło wszelkich starań, żeby wyniki nauczania w tym egzaminów zewnętrznych były jak najwyższe. Z dumą stwierdzam, że zarówno ostatni egzamin gimnazjalny jak i pierwszy ósmoklasisty pod względem wyników z j.angielskiego, który jest naszą domeną, znacznie wyróżnia nas na arenie innych, krakowskich szkół!

 

Dziękuję równie mocno wszystkim pracownikom szkoły, kierownictwu i administracji za nieocenione wsparcie i współtworzenie atmosfery szkolnej, która w kończącym się roku szkolnym była dzięki Wam wszystkim wyśmienita!

 

Proszę przyjąć raz jeszcze życzenia bezpiecznych, cudownych i niezapomnianych chwil podczas zasłużonego, wakacyjnego wypoczynku!

 

 

 

Z wyrazami szacunku,

Agnieszka Sańka

Dyrektor Szkoły