- - - - - -
A+ R A-

Kiermasz świąteczny w Kolegium Europejskim

 

Dyrekcja, wychowawczynie klas 1-3, samorząd szkolny oraz uczniowie serdecznie zapraszają całą społeczność szkolną na wyjątkowe wydarzenie – Kiermasz Świąteczny! To okazja do wspólnego spędzenia czasu, świątecznych zakupów  oraz wsparcia działań naszych utalentowanych uczniów.

 

Harmonogram:

  • 18 grudnia: 7:30 - 9:00 oraz 15:00 - 17:00
  • 19 grudnia: 7:30 - 9:00 oraz 15:00 - 17:00

 

Co będzie się działo na Kiermaszu Świątecznym w Kolegium Europejskim?

Podczas naszego kiermaszu będzie wyjątkowa okazja do zakupu dekoracji świątecznych. Każda przygotowana ozdoba i każdy stroik został wykonany z ogromnym zaangażowaniem przez nasze dzieci. Wszystko dzieła zostały storzone pod czujnym okiem wychowawczyń. Każdy zakup to nie tylko nabytek świątecznej ozdoby, ale również wsparcie dla kreatywności i umiejętności naszych uczniów.

 

 

Dlaczego warto?

Organizując Kiermasz, pragniemy nie tylko stworzyć świąteczną atmosferę w naszej szkole, ale również promować kreatywność i zaangażowanie dzieci. To również okazja do integracji społeczności oraz wsparcia szkolnych inicjatyw.

Co ważne, środki ze sprzedaży ciast i ozdób świątecznych zostaną przeznaczone na organizację pikniku z okazji Dnia Dziecka! 

 

Serdecznie zapraszamy!