- - - - - -
A+ R A-

Testy kompetencji BrainCore w Kolegium Europejskim

 

Witajcie w świecie BrainCore!

Jesteśmy dumni, że nasza szkoła jest oficjalnym partnerem renomowanej szwajcarskiej firmy BrainCore. Od kilku lat pracujemy razem, by wspierać  edukację i rozwój naszych uczniów. Teraz chcemy Wam przedstawić narzędzie, które ma potencjał odmienić Waszą edukację – testy kompetencji BrainCore.

 

Dlaczego BrainCore?

BrainCore to grupa pedagogów, nauczycieli i naukowców. Ich celem było opracowanie systemu, który będzie wspierał rozwój potencjału każdego ucznia. Ich podejście opiera się na teorii neuroplastyczności. Ta teoria mówi o zdolności mózgu do zmiany w każdym wieku. Dzięki tej teorii stworzyli Neuro Activated Diagnostic® (NAD), który pomaga zrozumieć, jak każdy uczeń się uczy i przyswaja wiedzę.

 

Na czym polega metoda BrainCore?

W ramach współpracy z BrainCore, każdy z uczniów ma dostęp do dwóch kluczowych testów:

 

Test edukacyjny BrainCore: jest to spersonalizowany kilkunastostronicowy raport opisujący sposób uczenia się i działania. Wykazuje Wasze mocne strony i obszary do rozwoju. Pomaga zdiagnozować trudności w nauce i sugeruje konkretne rozwiązania.

 

Test orientacji zawodowej BrainCore: który opiera się na teorii Predigiera i umożliwiając diagnozę grup zawodowych i kompetencji przyszłości. Pomaga w wyborze odpowiedniej ścieżki zawodowej i kierunku studiów.

 

 

Dlaczego warto skorzystać z testów BarainCore?

  • Pomagają w świadomym wyborze przedmiotów i kierunku edukacji w perspektywie matury międzynarodowej IB DP.
  • Pomagają uniknąć błędnych decyzji edukacyjnych, uwzględniając Wasze predyspozycje i cele.
  • Personalizują podejście nauczycieli do Waszej edukacji.

 

Jak przeprowadzamy testy BrainCore?

Krok 1: Każdy uczeń wypełnia Test BrainCore Education online. Zajmuje to ok. 15-20 minut i ważne test jest dostępny na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu.

 

Krok 2: Każdy uczeń otrzyma spersonalizowany raport ze swoim profilem poznawczym.

 

Krok 3: Wszystkie raporty są finalnie konsultowane z certyfikowanym trenerem BrainCore. W naszej szkole mamy kilku świetnych certyfikowanych trenerów BrainCore. To oni omówią z wyniki testu z uczniami na indywidualnych spotkaniach.

 

Krok 4: Każdy dostanie dostęp do szczegółowego raportu BrainCore.

 

Krok 5: Współpraca z trenerem BrainCore w celu wdrożenia rekomendowanych zmian w procesie nauki.

 

Jak wykonać test BrainCore?

W najbliższym czasie planujemy przeprowadzić Test orientacji zawodowej dla uczniów klasy 8. Wkrótce każdy uczeń otrzyma link do testuna adres mailowy podany w aktach osobowych. Prosimy o sprawdzenie, czy adres mailowy jest aktualny.

 

Koszty:

Test edukacyjny BrainCore: 250 PLN

Test orientacji zawodowej BrainCore: 160 PLN

Opłaty za testy należy wnieść na konto: 50 2490 0005 0000 4600 3965 0216 IBAN: PL SWIFT: ALBPPLPW

Potwierdzenie wpłaty za testy należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Prosimy, aby podać w treści wiadomości adres e-mail ucznia niezbędny do wygenerowania indywidualnego linku z dostępem do testu. W tytule płatności prosimy wpisać: imię i nazwisko ucznia, klasę i rodzaj testu np.: test edukacyjny BrainCore (jeżeli opłata dotyczy tylko tego testu), test predyspozycji zawodowych BrainCore (jeżeli opłata dotyczy tylko tego testu, pakiet testów BrainCore (jeżeli opłata dotyczy pakietu testów).

 

Zachęcamy Was do skorzystania z testów, które mogą okazać się kluczowe w Waszej edukacji i wyborze przyszłej ścieżki zawodowej.