- - - - - -
A+ R A-

Ślubowanie Klas Pierwszych - Rozpoczęcie Nowej Przygody

Drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele i przyjaciele,

 

W środę 11 października 2023 roku, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu - ślubowaniu klas pierwszych. To moment, w którym nasi najmłodsi uczniowie rozpoczęli swoją edukacyjną podróż w Kolegium Europejskim. To odpowiedni moment, by życzyć im wszystkiego najlepszego na tej wspaniałej drodze.

 

 

 

Przejście z przedszkola do szkoły podstawowej to zawsze wyjątkowa chwila. Dla naszych uczniów klas pierwszych jest to początek fascynującej przygody, która poprowadzi ich przez lata nauki, odkrywania i rozwoju. Jest to czas, który obfituje w nowe wyzwania, ale także w czas, który daje mnóstwo radości, w którym zawiązują się przyjaźnie na całe życie i czas niezapomnianych wspomnień.

 

Pragniemy serdecznie powitać naszych najmłodszych uczniów i podkreślić, jak bardzo cieszymy się, że uczą się w Kolegium Europejskim. W miejscu, gdzie wartości, wiedza i rozwijanie pasji odgrywają kluczową rolę.

 

Drodzy pierwszoklasiści, tym dniu Wasze wychowawczynie, dyrekcja szkoły, wszyscy nauczyciele, pracownicy administracyjni szkoły i Wasi rodzice, pragną złożyć Wam życzenia:

Niech każdy dzień w szkole będzie pełen fascynujących odkryć i wspaniałych sukcesów.

Niech nauka stanie się pasją, a zdobywanie wiedzy - radością.

Niech każdego dnia towarzyszą Wam uśmiechy i przyjaźń kolegów i koleżanek.

Niech szkolne lata w Kolegium Europejskim będą okresem nie tylko nauki, ale również tworzenia pięknych wspomnień.

 

Jesteśmy przekonani, że nasi najmłodsi uczniowie są gotowi na te wyzwania i będą czerpać z nich pełnymi garściami. Dziękujemy wszystkim za udział w tym wyjątkowym dniu. 

 

Klasa 1a - wychowawczyni p. Beata Kruk-Zabawa

 

Klasa 1b - wychowawczyni p. Urszula Sidoruk

 

Klasa 1 c - wychowawczyni p. Agnieszka Rupa