Kurs języka angielskiego

Język angielski to klucz, który otwiera drzwi do wielu niesamowitych przygód i możliwości. Dlatego dla przedszkolaków i uczniów szkoły podstawowej, przygotowaliśmy wyjątkowy kurs, który zapewni im niezapomnianą podróż w świat nauki języka angielskiego.

Dlaczego warto wybrać nasz kurs:

Native Speaker i nauczyciel - duet idealny - zajęcia prowadzone są przez Netive Speakerów doświadczonych lektorów, którzy są jednocześnie specjalistami od edukacji przedmiotowej.

Zajęcia prowadzone metodą imersji językowej - co oznacza, że nasi mali kursanci przyswajają język w żywej formie – bez zapamiętywania pojedynczych słówek czy struktur gramatycznych

Rozwijanie umiejętności - kurs kładzie nacisk na rozwijanie umiejętności komunikacyjnych, rozumienie tekstu i zabawę słowami.

Interaktywne zajęcia - lekcje to pełne zabawy i aktywności, które sprawiają, że nauka staje się przyjemnością.

Kurs języka angielskiego jest dostępny dla wszystkich uczniów - niezależnie od tego czy dziecko jest uczniem Kolegium Europejskiego, uczęszcza do przedszkola przy Kolegium Europejskim czy każdej innej placówki edukacyjnej – zapraszamy na nasz kurs języka angielskiego!

Ilość miejsc na kursach języka angielskiego jest ograniczona!

Szczegóły:

English for kids

Grupa przedszkolna 3-4  lata i 5-6 lat

zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek

w godz. 16.00 – 17.00

cena: 350 zł/miesiąc lub 1140 zł/semestr

English for children

Grupa szkolna klasy 1-3 szkoły podstawowej

zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek

w godz. 17.15 – 18.15

cena: 350 zł/miesiąc lub 1375 zł/semestr

English for young