- - - - - -
A+ R A-

Dzień otwarty w Kolegium Europejskim

 

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty w Kolegium Europejskim. Będzie to czas pełen atrakcji i warsztatów dla dzieci. Będzie można też poznać i zwiedzić naszą szkołę. Chcemy, aby zarówno dzieci jaki i rodzice, przekonali się dlaczego jesteśmy wyjątkowi i dlaczego warto się u nas uczyć, rozwijać i wzrastać!

 

Gdzie i Kiedy?

Data: 17 listopada 2023

Godzina: 16:00 – 18:00

Adres: Ślusarska 9, Kraków – Zabłocie

 

Co Was czeka podczas Dnia otwartego?

 

Nauczanie wczesnoszkolne | klasy 1-3

Pokój Pełen Zmysłów: W specjalnie przygotowanej sali na dzieci czeka fascynujący i tajemniczy pokój pełen zmysłów. To prawdziwa uczta dla młodych odkrywców! W czasie wizyty dzieci wezmą udział w różnorodnych zadaniach i zabawach dotyczących każdego ze zmysłów. Będzie to  doskonała okazja do nauki, rozwijania zdolności poznawczych, a także miło spędzony czas.

 

Warsztaty Przyrodnicze: Te warsztaty to świetna okazja do odkrywania natury i nauki w sposób praktyczny. Każdy młody przyrodnik weźmie udział w wyzwaniu. Będzie musiał zebrać materiały, przemyśleć do czego  może ich użyć a na końcu jeszcze wykonać tajemnicze zadanie dodatkowe! Każdy młody entuzjasta przyrody rozwinie swoje umiejętności badawcze i kreatywne myślenie.

 

Klasy starsze szkoły podstawowej | klasy 4-8

Na dni otwarte, zapraszamy również uczniów starszych klas. Szczególnie zaproszenie kierujemy nasze zaproszenie do uczniów klas 7 i 8, którzy zastanawiają się nad wyborem liceum. Dla nich również przygotowaliśmy kilka ciekawych i rozwijających warsztatów.

Podczas zajęć będzie można nauczyć się hinduskiej metody mnożenia oraz angielskiej metody dzielenia. Każdy uczestnik będzie mógł poprowadzić fascynujące eksperymenty z wstęgą Möbiusa i sprawdzić jak można połączyć naukę z wykorzystaniem okularów VR. Czeka całe mnóstwo ciekawych inicjatyw. A do tego, każdy kto wypisze 10 słów z sylabą PI dostanie super-słodkiupominek!

 

Czego możecie się spodziewać w trakcie Dnia otwartego?

 

Spotkania i rozmowy z nauczycielami: Nasza kadra pedagogiczna będzie gotowa odpowiedzieć na każde pytanie, a do tego przedstawi nasz program nauczania i zapozna ze szczegółami dotyczącymi matury międzynarodowej IB.

Zajęcia i warsztaty: dla wszystkich naszych uczniowskich gości, przygotowaliśmy próbne zajęcia i warsztaty, aby mogli się poczuć jak uczniowie Kolegium Europejskiego. Chcemy dać przedsmak tego jak wygląda nauka u nas.

Zwiedzanie Kolegium Europejskiego: razem z nami odkryjecie naszą piękną szkołę i jej nowoczesną infrastrukturę.

Rozmowy z rodzicami: Dzień otwarty to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów z innymi rodzicami.

 

Jak do nas trafić?

Szczegóły -> tutaj

 

Zapisz się już teraz!

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby poznać nas bliżej i dowiedzieć się, dlaczego Kolegium Europejskie to najlepszy wybór dla Waszego dziecka. Zapisy na Dzień otwarty -> tutaj

 

Zapraszamy też bez rezerwacji miejsca!

 

Pytania:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonem: +48 786 171 881.